Sada SDS+ sekáče 4ks 0 recenzií
Sada SDS+ sekáče 4ks... Celý popis
9,49 €
Doprava 2,9 €, Na sklade
Odporúčaná ponuka arco.sk Do obchodu
Sada SDS+ sekáče 4ks
Najlacnejšie ponuky (1) Sada SDS+ sekáče 4ks
Recenzie (0) Sada SDS+ sekáče 4ks Hodnotenia produktu Sada SDS+ sekáče 4ks
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Produkt nemá žiadne parametre.
Poradňa Sada SDS+ sekáče 4ks
{"Obľúbené kategórie":[["Šípy do luku","https://sipy.heureka.sk/"],["Plážové stany","https://plazove-stany.heureka.sk/"],["Horolezecké prilby","https://horolezecke-prilby.heureka.sk/"],["Ostatné kozmetické pomôcky","https://ostatne-kozmeticke-pomocky.heureka.sk/"],["Tlakomery","https://tlakomery.heureka.sk/"],["Sklopné veslovacie trenažéry","https://veslovacie-trenazery.heureka.sk/f:29922:1/"],["Plastové dvere","https://interierove-dvere.heureka.sk/f:26485:24062406/"],["Vedrá","https://upratovacie-vedra.heureka.sk/f:26628:1/"],["Rukávniky ku kočíkom Lodger","https://rukavniky-ku-kocikom.heureka.sk/f:22620:4344105/"],["Nástenné reflektory","https://reflektory.heureka.sk/f:39650:42406018/"]],"Vybrané značky":[["Dláta Narex Bystřice","https://dlata.heureka.sk/f:15864:29695350/"],["Dláta Güde","https://dlata.heureka.sk/f:15864:29695352/"],["Dláta Proteco","https://dlata.heureka.sk/f:15864:164273/"],["Dláta Extol","https://dlata.heureka.sk/f:15864:164275/"],["Dláta Narex","https://dlata.heureka.sk/f:15864:164276/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať zásuvkový kontajner?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-zasuvkovy-kontajner-c2694-20313/"],["Ako vybrať nadväzcový materiál?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-nadvazcovy-material-c3720-19883/"],["Ako vybrať stojan na stromček?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-stojan-na-stromcek-c2647-20361/"]],"Vybrané produkty":[["Dámske lodičky AMANA","https://damske-lodicky.heureka.sk/damske-lodicky-amana/"],["Autronic 83766-02A WT biely","https://stojacie-vesiaky.heureka.sk/autronic-83766-02a-wt-biely/"],["Royal Catering RCSW3E","https://gastro-voziky.heureka.sk/royal-catering-rcsw3e/"],["Wallbox MyBox PROFI AC 22 kW Dvojzásuvka","https://nabijacie-stanice-pre-elektromobily.heureka.sk/wallbox-mybox-profi-ac-22-kw-dvojzasuvka/"],["Sissel Balance Fit","https://balancne-podlozky.heureka.sk/sissel-balance-fit/"],["Himalaya vyživujúci balzam na pery 4,5 g","https://balzamy-na-pery.heureka.sk/himalaya-vyzivujuci-balzam-na-pery-4_5-g/"],["ProfiCook ZP 1018","https://elektricke-lisy-citrusy.heureka.sk/proficook-zp-1018/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}